Διαβάστε πότε θα λειτουργήσει το νέο Portal του Δήμου, αποκλειστικά στο www.tv-tv.tk
Βαρεθήκατε να βλέπετε τη φωτογραφία μπαίνοντας στο portal του Δήμου Λουτρακίου – Αγ. Θεοδώρων;
![Το portal του Δήμου θα παραμείνει κλειστό και δεν θα υπάρχουν καινούργιες αναρτήσεις λόγω της μεταφοράς μας στο νέο portal που θα είναι ενεργό σε μερικές μέρες Το portal του Δήμου θα παραμείνει κλειστό και δεν θα υπάρχουν καινούργιες αναρτήσεις λόγω της μεταφοράς μας στο νέο portal που θα είναι ενεργό σε μερικές μέρες](https://www.loutraki.gr/uc.png)
Ήγκηγκεν η ώρα της αλλαγής! Με αγωνία μετράμε το χρόνο αντίστροφα μέχρι την ημέρα που θα δουν οι πολλοί επισκέπτες το ΝΕΟ PORTAL του Δήμου. σύμφωνα με πληροφορίες δια στόματος αρμόδιου Αντιδήμάρχου κου Γ. Δέδε, που μας έδωσε σε αποκλειστικότητα…
Την Τετάρτη 5 Οκτωβρίου θα ανέβει στο Διαδίκτυο το ΝΕΟ PORTAL , ενώ την Παρασκευή 7 Οκτωβρίου θα γίνει η επίσημη παρουσίασή του .
Περιττό να σας πούμε ότι όλοι μαζί θα μπούμε να το δούμε, να το κρίνουμε και να το ζορίσουμε, έτσι για να διαπιστώσουμε ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει.
Γιωργο ζουμε για να το δουμε