Η Ελένη Μενεγάκη με τον Δ. Κοντομηνά [photo]
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/10/BD34DFB0-61ED-41AC-B5EE-BFCC70248AA0.jpeg)
Λίγα λεπτά πριν εμφανιστεί στο ανανεωμένο πλατό της εκπομπής της, η Ελένη Μενεγάκη δέχθηκε δύο ξεχωριστούς επισκέπτες στο καμαρίνι της στα στούντιο του Alpha.
Συγκεκριμένα, ο ιδιοκτήτης του Alpha Δημήτρης Κοντομηνάς και ο επικεφαλής του σταθμού Βασίλης Παπαδρόσος επισκέφτηκαν τη διάσημη παρουσιάστρια για να της ευχηθούν «καλή επιτυχία». Το στιγμιότυπο από τη συνάντησή τους δημοσίευσε στα social media ο Δήμος Βερύκιος.
«Ως “γάτα” της αγοράς ο Κοντομηνάς κατά την επίσκεψη του στο νέο πλατό της Ελένης τους τεχνικούς εσπευσε να συναντήσει» έγραψε στη συγκεκριμένη φωτογραφία.