Για τα μπάζα η ανακύκλωση στο Λουτράκι
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2024/02/91EA4AEB-73DB-41CE-B13A-D8404F4EE192-940x492.png)
Για τα μπάζα είναι η ανακύκλωση στο Λουτράκι, σύμφωνα με ασυνείδητους που θεώρησαν ότι οι μπλε κάδοι της ανακύκλωσης προορίζονται … για τα μπάζα και χωρίς να το σκεφτούν έβαλαν βαρύ προφανώς μη ανακυκλώσιμο φορτίο στους μπλε κάδους. Μεγάλη ήταν η έκπληξη του αρμόδιου Αντιδημάρχου Καθαριότητας που έδωσε το θέμα στη δημοσιότητα, σχολιάζοντας το: «Αυτή είναι η παιδεία τους!! Δυστυχώς….». Δεν μπορούμε παρά να συμφωνήσουμε.
Είπαμε ρε παιδιά να ρίχνουμε κανά σκουπίδι που και που κατά λάθος ή στο στιλ του δεν βαριέσαι αλλά αυτό ! Τα ξεπερνάει όλα !