![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2014/06/64739933_Skripichnuyy_klyuch_na_notah1.jpg)
Ο Δημοτικός Οργανισμός «ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ» και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων εύχονται Καλό Καλοκαίρι στους δημότες και τους επισκέπτες του Δήμου μας και τους ενημερώνουν ότι γίνεται η έναρξη των καλοκαιρινών εκδηλώσεων την
Κυριακή 8 Ιουνίου στις 8 μ.μ στην Πλατεία «Αχίλλειον»
με τη συμμετοχή της εξαιρετικής Συμφωνικής Ορχήστρας Νέων του Ανσπάχ Γερμανίας.
Ευχόμαστε σε όλους Καλό Καλοκαίρι
Ο Πρόεδρος Δ.Σ
Νικόλαος Λόης