Λουτρακι, Αγιοι Θεοδωροι Τοπικη Επικαιροτητα [photo] Αυτό είναι το Νέο Προεδρείο Δήμου Λουτρακίου – Αγ. Θεοδώρων με τη Δημοτική αρχή Γ. Γκιώνη loutrakitv.gr 07/09/2014 5 Πρόεδρος: Π. Πέτρου Αντιπρόεδρος: Χ. Γεωργίου Γραμματέας: Αθ. Μουζάκης [photo] Αυτό είναι το Νέο Προεδρείο Δήμου Λουτρακίου – Αγ. Θεοδώρων με τη Δημοτική αρχή Γ. Γκιώνη Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το Πρόεδρος: Π. Πέτρου Αντιπρόεδρος: Χ. Γεωργίου Γραμματέας: Αθ. Μουζάκης Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το Tags: [photo] Αυτό είναι το Νέο Προεδρείο Δήμου Λουτρακίου - Αγ. Θεοδώρων με τη Δημοτική αρχή Γ. Γκιώνη, Πρόεδρος: Π. Πέτρου Αντιπρόεδρος: Χ. Γεωργίου Γραμματέας: Αθ. Μουζάκης Continue Reading Previous Απολαύστε εκλεκτή γουρουνοπούλα στο Αχίλλειον στο Λουτράκι !Next Δείτε πρώτοι στο loutrakitv.gr. Ο Δήμαρχος Γ. Γκιώνης ανακοίνωσε Αντιδημάρχους. Ποιοι αναλαμβάνουν καθήκοντα σε καίριες θέσεις [Video] More Stories Λουτρακι, Αγιοι Θεοδωροι Δείτε εδώ Live τη Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου loutrakitv.gr 26/07/2024 0 Λουτρακι, Αγιοι Θεοδωροι Όλα Ο Νίκος Ζωιδάκης έρχεται για μια μοναδική βραδιά στο Valor στις 5/8/2024 loutrakitv.gr 25/07/2024 0 Λουτρακι, Αγιοι Θεοδωροι Νεκρός νεαρός στον Ισθμό Κορίνθου στην Ποσειδωνία loutrakitv.gr 25/07/2024 0 Λουτρακι, Αγιοι Θεοδωροι Από σήμερα τακτική δημοσίευση Ενιαίων Δελτίων Νερού τόσο για την Δ.Ε. Αγίων Θεοδώρων όσο και για την Δ.Ε. Λουτρακίου-Περαχώρας loutrakitv.gr 22/07/2024 0 Λουτρακι, Αγιοι Θεοδωροι Αναβάλλεται λόγω καύσωνα η συνεδρίαση Δημοτικού Συμβουλίου (από 22/7/2024 σε 23/7/2024) loutrakitv.gr 22/07/2024 0 Λουτρακι, Αγιοι Θεοδωροι Λουτράκι: Τραγικός Πνιγμός Ηλικιωμένης στην Παραλία Λουτρακίου loutrakitv.gr 21/07/2024 0 5 thoughts on “[photo] Αυτό είναι το Νέο Προεδρείο Δήμου Λουτρακίου – Αγ. Θεοδώρων με τη Δημοτική αρχή Γ. Γκιώνη” Τον Γεωργίου τώρα πως θα τον λέμε; Αντιπρόεδρο ή Πρόεδρο; Καλά τον Γκελντή γραμματέα Elsa Toli liked this on Facebook. Ιουλία Φανίδου liked this on Facebook. Ελένη Παλιερακη liked this on Facebook. Leave a ReplyYour email address will not be published. Required fields are marked *Comment * Name Email Website Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Τον Γεωργίου τώρα πως θα τον λέμε; Αντιπρόεδρο ή Πρόεδρο;
Καλά τον Γκελντή γραμματέα
Elsa Toli liked this on Facebook.
Ιουλία Φανίδου liked this on Facebook.
Ελένη Παλιερακη liked this on Facebook.