Kim e liu: Ο ΑΣ Αστέρας Λουτρακίου στην 1η θέση στην κατηγορία παίδων/κορασίδων μαύρες ζώνες 2006!
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/05/unnamed-8.jpg)
Ο ΑΣ Αστέρας Λουτρακίου πήρε μέρος στο 7ο Αγωνιστικό Φεστιβάλ Kim e liu που πραγματοποιηθηκε στις 12-14/05/2017 στο Ολυμπιακό Κέντρο Άνω Λιοσίων κατακτώντας την 1η θέση στην κατηγορία παίδων/κορασίδων μαύρες ζώνες 2006.
Οι αθλητές του ΑΣ Αστέρα Λουτρακίου κατέκτησαν 2 χρυσά, 2 αργυρά και 4 χάλκινα μετάλλια :
Πίστα Εύα ΧΡΥΣΟ
Ιωαννιδης Γιώργος ΧΡΥΣΟ
Ευαγγελουδης Παναγιώτης ΑΡΓΥΡΟ
Κυριακουδη Σίσσυ ΑΡΓΥΡΟ
Πετη Θωμαιτσα ΧΑΛΚΙΝΟ
Τζίτζιλης Οδυσσέας ΧΑΛΚΙΝΟ
Θωδη Αλεξάνδρα ΧΑΛΚΙΝΟ
Βασιλοπουλου Άννα ΧΑΛΚΙΝΟ
Αξιόλογη ήταν και η αγωνιστική παρουσία των αθλητών : Ιωαννιδη Χαρη, Κουρελη Μαρίας, Ευαγγελουδη Χρήστου, Κοκκινου Θάνου, Θωδη Κωνσταντίνου, Ζερβου Γιώργου, Γουλη Γιάννη, Δριτσα Νίκου, Πέτρου Όλγας και Πανταζή Αναστασίας.
Η σκληρή δουλειά και η καθοδήγηση του δασκάλου του συλλόγου Παναγιώτη Ιωαννιδη σε συνδυασμό με την ομαδικότητα και την προσπάθεια των αθλητών όπως επίσης και η στήριξη των γονέων έφεραν το καλύτερο αποτέλεσμα.
![unnamed-8](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/05/unnamed-8.jpg)
![unnamed-7](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/05/unnamed-7.jpg)
![unnamed-6](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/05/unnamed-6.jpg)
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
ΑΣΤΈΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΊΟΥ
Δάσκαλος: ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
8 ΝΤΑΝ
Διεύθυνση: Ελ. Βενιζέλου 267
Τηλ. Επικοινωνίας: 6937366783