Τώρα αποχώρησε από το ΔΣ ο Κ. Λογοθέτης και τα μέλη του συνδυασμού του
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/06/Λογοθέτης-θέλω-να-μου-μιλάτε-στον-πληθυντικό-κ.-Δήμαρχε-βάλαμε-μαντηλάκια-και-ψηλώσαμε-940x529.jpg)
Τώρα αποχώρησε από τη Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου ο Κώστας Λογοθέτης και τα μέλη του συνδυασμού του. Όπως δήλωσε το έκανε εις ένδειξη διαμαρτυρίας παραθέτοντας τα δικά του επιχειρήματα. Με τα εν λόγω επιχειρήματα δεν συμφώνησε ο Δημοτικός Σύμβουλος που εξελέγη με τον Συνδυασμό του Κώστα Λογοθέτη Θανάσης Μουζάκης και δεν αποχώρησε. Δεν είναι η πρώτη φορά που λαμβάνει αυτόνομα αποφάσεις για τη στάση που θα κρατήσει χωρίς να ευθυγραμμίζεται με τις θέσεις του αρχηγού του.
Παραιτήθηκε;