ΤΩΡΑ: Αποχώρησε ο συνδυασμός της Μ. Πρωτοπαππά σε ένδειξη διαμαρτυρίας
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2024/05/A6BA7DE5-ACE0-4E27-A342-865913337ADD-940x492.png)
Πριν απο λίγο έγινε ένας χαμός στο Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Λουτρακίου Περαχώρας Αγίων Θεοδώρων. Αφορμή στάθηκε η τοποθέτηση της Δημοτικής Συμβούλου κι αρχηγού Αντιπολίτευσης κας Μαρίας Πρωτοπαππά με θέμα την χωματερή και τα σκουπίδια. Η παράταξή της αποχώρησε σε ένδειξη διαμαρτυρίας. Θα επανέλθουμε με το σχετικό απόσπασμα.