Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Χρ. Ασημακόπουλου “Λαϊκή Συσπείρωση” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα

0

Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Χρ. Ασημακόπουλου “Λαϊκή Συσπείρωση” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα

Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το

Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Χρ. Ασημακόπουλου Λαϊκή Συσπείρωση σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα Ακολουθήστε τον σύνδεσμο

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1. ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 65
2. ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΙΕΡΟΘΕΟΥ (συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 56
3. ΜΕΛΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-ΘΕΜΙΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 51
4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 37
5. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 73
6. ΤΣΙΡΙΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 79
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡ – ΠΕΡΑΧ.
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 24
3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΧΡΗΣΤΟΥ 50
4. ΓΚΙΩΝΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ (ΜΙΡΑΝΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
5. ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
6. ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 38
7. ΘΩΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 49
8. ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
9. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5
10. ΚΩΝΣΤΑΣ – ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
11. ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ 23
12. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15
13. ΝΟΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 117
14. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41
15. ΠΑΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
16. ΠΛΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 28
17. ΣΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
18. ΣΓΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
19. ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΖΗΚΟΥ 13
20. ΦΟΡΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 70
21. ΦΟΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 40
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1. ΚΟΣΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΔΜΟΝΔΟΥ 27
2. ΜΠΕΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
3. ΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22
4. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
5. ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΠΕΡΓΙΑΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30
6. ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 57
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΙΣΘΜΙΑΣ
1. ΠΙΤΣΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
2. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26
3. ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
2. ΓΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 37
3. ΓΛΕΖΟΥ ΒΑΣΩ του ΦΩΤΙΟΥ 33
4. ΖΑΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72
5. ΖΕΡΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 67
6. ΘΩΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
7. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 20
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Τ. Κ. ΠΙΣΙΩΝ
Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *