Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Κ. Λογοθέτη “Με τους Πολίτες Μπροστά” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα

0

Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Κ. Λογοθέτη “Με τους Πολίτες Μπροστά” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα

Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το

 Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Κ. Λογοθέτη Με τους Πολίτες Μπροστά σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα Ακολουθήστε τον σύνδεσμο

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1.  ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 303
2.  ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83
3.  ΛΕΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 258
4.  ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 96
5.  ΜΠΙΝΙΑΡΗ – ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 275
6.  ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 239
7.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 182
8.  ΣΙΟΥΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 36
9.  ΣΤΑΜΟΥ – ΠΑΝΤΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 134
10. ΣΩΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
11. ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡ – ΠΕΡΑΧ.
1.  ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 142
2.  ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 81
3.  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ 86
4.  ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 184
5.  ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 364
6.  ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 355
7.  ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΣΑΝΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 391
8.  ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 240
9.  ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 165
10. ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 382
11. ΚΟΛΛΙΑΚΟΥ – ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 216
12. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 129
13. ΛΥΧΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 109
14. ΜΙΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 94
15. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΓΚΕΛΝΤΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 468
16. ΜΠΕΚΙΑΡΗ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
17. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 105
18. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126
19. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 62
20. ΠΑΤΟΥΧΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 94
21. ΠΕΠΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 190
22. ΡΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 134
23. ΣΕΡΠΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 186
24. ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 168
25. ΣΙΤΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 282
26. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 198
27. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
28. ΦΟΡΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 77
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 56
2. ΚΟΡΔΑΛΗ-ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101
3. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 114
4. ΛΗΜΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 139
5. ΝΤΑΓΚΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
6. ΣΧΙΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΙΣΘΜΙΑΣ
1.  ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45
2.  ΜΑΘΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΠΛΑΤΩΝΑ 71
3.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 100
4.  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 99
5.  ΣΠΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 95
6.  ΤΑΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 129
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1.  ΔΑΜΒΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΡΗΤΙΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153
2.  ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΦΡΑΓΚΙ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 177
3.  ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
4.  ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 406
5.  ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 108
6.  ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 268
7.  ΜΕΛΕΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
8.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
9.  ΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΡΑΒΕΡΗ ΧΑ’Ι’ΔΩ (ΧΑΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170
10. ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 104
11. ΧΑΒΔΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 235
12. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Τ. Κ. ΠΙΣΙΩΝ
1.  ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 0
2.  ΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 0
Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *