Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Δ. Στάμου “Πρωτοβουλία Πολιτών” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα

0

Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Δ. Στάμου “Πρωτοβουλία Πολιτών” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα

Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το

PROTOVOULIA POLITON LOGOΑκολουθήστε τον σύνδεσμο

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1.  ΒΟΥΖΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 105
2.  ΚΑΤΣΑΝΕΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 198
3.  ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 524
4.  ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 195
5.  ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 236
6.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 236
7.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 159
8.  ΠΕΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 288
9.  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 200
10. ΣΤΑΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 267
11. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 250
12. ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 154
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡ – ΠΕΡΑΧ.
1.  ΒΑΛΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 57
2.  ΒΟΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 60
3.  ΓΕΡΟΥ – ΜΙΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΣΟΦΟΚΛΗ 213
4.  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 165
5.  ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 164
6.  ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 121
7.  ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 28
8.  ΔΕΔΕ – ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΠΑΥΛΟΥ 84
9.  ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 38
10. ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 232
11. ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 78
12. ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 158
13. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 454
14. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ του ΘΩΜΑ 93
15. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 150
16. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 186
17. ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 224
18. ΚΟΦΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 222
19. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79
20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115
21. ΜΗΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 78
22. ΜΠΑΛΟΔΗΜΟς ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
23. ΝΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 60
24. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150
25. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
26. ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   [Κούτρος] 94
27. ΠΟΖΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 124
28. ΣΚΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
29. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 65
30. ΧΡΥΣΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1. ΓΟΓΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 179
2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 202
3. ΜΟΥΚΑ – ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ 294
4. ΠΑΤΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 251
5. ΣΩΠΑΚΗ – ΝΤΕΜΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 42
6. ΧΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 463
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΙΣΘΜΙΑΣ
1.  ΜΠΑΡΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
2.  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 16
3.  ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
4.  ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1.  ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 126
2.  ΓΚΙΩΝΗ – ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 182
3.  ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 186
4.  ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41
5.  ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82
6.  ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
7.  ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 71
8.  ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 70
9.  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 90
10. ΣΤΑΡΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 67
11. ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 128
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Τ. Κ. ΠΙΣΙΩΝ
1.  ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 5
2.  ΣΚΟΥΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3
3.  ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 2
Σας άρεσε το άρθρο; Κοινοποιήστε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *