Ο Αντιδήμαρχος ΤΥ Κ. Παντελέου ευχαρίστησε για την τιμή που του επιφύλαξε ο Συνδυασμός του να είναι Αντιδήμαρχος [Video]
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/03/Κ.-Παντελέου-για-την-τιμή-να-είναι-Αντιδήμαρχος-ΤΥ--940x529.jpg)
Απλά, λακωνικά με επίγνωση της ευθύνης του και ευγνωμοσύνη τοποθετήθηκε ο νέος Αντιδήμαρχος Πολεοδομίας και ΤΥ Κώστας Παντελέου για την ανάληψη των καθηκόντων του ευχαριστώντας για την τιμή που του επιφύλαξε ο κ. Δήμαρχος και ο Συνδυασμός να τον κάνει Αντιδήμαρχο Πολεοδομίας, δεσμευόμενος να συνεχίσει το έργο που άφησε ο απερχόμενος φίλος του, Αντιδήμαρχος Θ. Γεωργίου.