![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2024/05/1BC332FB-9969-49C1-9A05-5CBCBAA67D36-940x492.png)
«Συνάντηση ενόψει της αντιπυρικής περιόδου 2024»
Ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας, κος Κανάκης Μιχάλης, προσκαλεί όλους τους
Επαγγελματίες Ξενοδόχους και Επισιτιστές που δραστηριοποιούνται εντός των διοικητικών ορίων του Δήμου Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων, όπως προσέλθουν στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου, την Τετάρτη 22 Μαΐου 2024 και ώρα 12:00 μ. προκειμένου να διεξαχθεί συζήτηση για την καλύτερη προετοιμασία ενόψει της αντιπυρικής περιόδου 2024.
Ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας
Κανάκης