Ολοκληρώθηκε ο διαγωνισμός για τα δώρα από το Aroma & Beauty !
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2016/12/Στιγμιότυπο-2016-11-23-9.25.40-μμ.png)
Σήμερα κατά τη διάρκεια της εκπομπής “καλημέρα” με τον Κώστα Αντωνίου και την Ελίνα Φανίδου (11:00 – 13:00) στον Radio DeeJay 94.2, έγινε η κλήρωση με τη βοήθεια της κυρίας Σωτηρίας Γιαννούλη και αναδείχθηκαν οι δύο μεγάλοι νικητές που κέρδισαν τα σετ ομορφιάς αλλά και επειδή το Xmas mood κατέλαβε τους ιδιοκτήτες του Aroma & Beauty, κληρώθηκαν ακόμα δύο τυχεροί που κέρδισαν 2 δώρα μικρότερης αξίας.
Μήπως είστε εσείς οι νικητές;
Ρίξτε μια ματιά στο email σας μήπως έχετε κερδίσει!