Οι επιχειρήσεις που ενδιαφέρονται να προσλάβουν αποφοίτους των Επαγγελματικών Λυκείων θα πρέπει να προβούν σε αναγγελία των διαθέσιμων θέσεων μαθητείας
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2018/08/4BB289DC-1678-4753-9F63-25F2B1DD83DE.jpeg)
To Eπιμελητήριο Κορινθίας ενημερώνει τις επιχειρήσεις-μέλη του που ενδιαφέρονται να προσφέρουν θέση μαθητείας σε αποφοίτους των Επαγγελματικών Λυκείων θα πρέπει να προβούν σε αναγγελία των διαθέσιμων θέσεων μαθητείας στο σχετικό portal του ΟΑΕΔ μέχρι τις 5 Σεπτεμβρίου 2018 χρησιμοποιώντας τους κωδικούς TAXISNET για την είσοδο τους