Νίκος Σταυρέλης: Μέχρι που θα φτάσει η κακία ;
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2024/05/3BA65C82-294C-42B2-99E0-FC9E4DC341FB-940x492.png)
Απίστευτο αυτό που καταγγέλει ο Δήμαρχος Κορινθίων κ Νίκος Σταυρέλης με δημόσια ανάρτησή του για μια καθόλου χριστιανική πράξη ορισμένων επιτηδείων που έκοψαν το ρεύμα λίγο πριν την περιφορά του επιταφίου.
Μέχρι που θα φθάσει η κακία;
Να κόψουν το λουκέτο του Πιλαρ, να κατεβάσουν τις ασφάλειες και να διακοπεί το φως του δημοτικού φωτισμού στην Λεωφ Ιωνιας στο Συνοικισμό μόλις 5 λεπτά πριν την περιφορά του επιταφίου της Παναγίας μας.
Νομίζουν ότι κάνουν κακό στο Δήμαρχο και τη Δημοτική Αρχή;
Τι μυαλά είναι αυτά;