Δήμαρχος Γ. Γκιώνης: Τον Μιχάλη τον Δρίτσα πάντα θα τον θυμόμαστε για την προσπάθεια που έχει κάνει [Video]
![](https://loutrakitv.gr/wp-content/uploads/2017/01/Δήμαρχος-Γ.-Γκιώνης-για-τον-αείμνηστο-Μιχάλη-Δρίτσα-και-για-Ονοματοδοσία-Παιδικής-Θεατρικής-Σκηνής--940x529.jpg)
Ο Δήμαρχος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων Γιώργος Γκιώνης εμφανώς συγκινημένος αναφέρθηκε στην προσφορά του Μιχάλη Δρίτσα στη δημιουργία της παιδικής θεατρικής σκηνής και ευχαρίστησε ξεχωριστά τον κ. Τ. Τσαρσιταλίδη και όσους συνέβαλαν στην υλοποίηση αυτής της προσπάθειας.
Δείτε το video: